linka pomoci +420 725 304 634

napište nám pomoc@experance.cz

Experance, z.s.

Sebezkušenostní pobyt „Pečuj i o sebe!“

Penzion Skalka u Máchova Jezera

Nabízíme možnost intenzivnějšího programu na překonávání zátěže při péči o blízké osoby, nebo pro profesionální pečovatele. Jedná se o prodloužený víkendový pobyt u Máchova jezera v přírodě.

“Pečuj i o sebe” – prodloužený víkend, jehož záměrem je nabídnout účastníkům další dovednosti, které mohou používat k podpoře své psychické síly. Seminář bude obsahovat konkrétní, osvědčené nástroje, pro systematickou péči o sebe. Účastníci si v průběhu semináře mohou uvědomit, jak je možné vědomě udržovat rovnováhu mezi dáváním a braním a vyzkoušet si praktická cvičení a techniky, které jim k této rovnováze dopomohou. Mohou se naučit, jak pečovat o druhé s úctou k sobě a jak pečovat o sebe tak, aby dokázali pomáhat druhým bez rizika sebevyčerpání. V případě zájmu kontaktujte odborného garanta na emailu experance@post.cz nebo telefonu 732 166 505.

Podrobné informace a přihláška (PDF).

Upozornění po dobu vyhlášení nouzového stavu

Po dobu vyhlášení nouzového stavu nařízeného Vládou ČR nebude společnost EXPERANCE, z.s. pořádat skupinové akce, a to z důvodu ochrany zdraví nás všech. Prosíme Vás o trpělivost, naplánované aktivity budou přesunuty. Pracovníci a provozovny EXPERANCE z.s. dočasně přechází do online režimu, všichni zaměstnanci fungují na emailech či telefonech beze změny. Kanceláře budou po tuto dobu pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení! Sledujte Naše aktuality!

Činnost Experance, z.s.

Činnost spolku spočívá v pomoci sociálně slabým občanům, zdravotně tělesně postiženým, v pomoci odsouzeným osobám při návratu do společenského života, jejich resocializaci, v pomoci osobám v hmotné nouzi a azylantům při začleňování do společnosti, případně dalším skupinám osob či jednotlivců, které potřebují pomoc při začlenění do společnosti.Pokračovat můžete na Péče je poslání.

Rádi Vám pomůžeme

tel.: +420 725 304 634
pomoc@experance.cz

Provozovna Česká Lípa

Havlíčkova 443/9, 470 01 Česká Lípa

čas den
16.00 – 17.00 hod každé pondělí dle domluvy

Provozovna Doksy

Komenského 47, 472 01 Doksy

čas den
13.00 – 17.00 hod každé úterý dle domluvy